Miss Williams en Sperenza winnen hun criterium

Zelf een advertentie plaatsen?

Wens je zelf advertenties te plaatsen op onze websites om paarden en/of materiaal te verkopen? 

Op de laatste koersdag van 2024 stonden er in Mons nog enkele interessante koersen op het programma. Zo hadden we het Criterium der 2-jarigen en het Criterium der 3-jarigen.

Bij de 2-jarigen sprong topfavoriet Tulipe Oasis na de start meteen in galop en werd uitgesloten. Vooraan was het trainingsgenoot Miss Durbuy die het tempo bepaalde. Daarachter zagen we Tequila E en Miss Williams die de armspieren van Hanna Huygens testte. In de laatste rechte lijn was het echter Miss Williams die iedereen te snel af was en knap won voor de sterk finishende Twister Bolets E. Triguelus werd nog 3de voor Tequila E.

Bij de 3-jarigen was het uitkijken naar een open koers. Lichte voorkeur ging naar Sperenza (2de in de Darby) en Darby-winnaar Show De La Futaie. Sperenza nam eerst de rug van Show De La Futaie maar toen die doorging naar de koppositie, duwde Gunther Loix even het gaspedaal in en nam het kopwerk voor zijn rekening. In de laatste rechte lijn stond er echter geen maat op Sperenza die haar weerwraak heeft voor de verloren Darby-finale. Lord De La Futaie werd nog 2de, Sister Pavillon 3de.

CRITERIUM DER 2-JARIGEN – 8000 EUR – 2300m

 ChevalDriverRéd. km
15Miss WilliamsMlle H. Huygens1’19”9
27Twister Bolets EN. D’Haenens1’19”9
31TriguelusL. Cannaert1’20”0
43Tequila EM. Arickx1’20”1
54Miss DurbuyMaik Esper1’20”1
 
62MeraltoM. Moes1’20”2
 
Dai6Tulipe OasisJ. Verbeeck
Dai8Tech NickieN. Jans
Dai9Mystere d’ErpionM. Huygens

CRITERIUM DER 3-JARIGEN – 8000 EUR – 2300m


ChevalDriverRéd. km
17SperenzaG. Loix1’15”5
24Lord de la FutaieMlle H. Huygens1’15”7
35Sister Pavillon  P. Tamsin1’15”8
46Show de la Futaie  M. Moes1’16”3
52Suske Vanhalbeek  J.-R. Declercq1’16”8
 
61L’OriginalL. Cannaert1’17”4
 
Dai3Latina TourniboisG. Vergaerde