Kolgjini en Gocciadora zijn laagvliegers in Solvalla

De koersdag op de dag voor de Elitloppet is altijd de moeite waard. Zo heb je de jaargangstoppers en ook de Harper Hanovers Lopp, een uithoudingskoers voor de (sub)top. Hoogtepunt is echter wel de Sweden Cup waar de paarden aan deelnemen die net niet naar de Elitloppet mochten. De piste ligt er zoals altijd optimaal bij en dat zorgt natuurlijk voor toptijden.

Bij de 3-jarigen konden we al een 1.13.0 noteren voor Orlando Vici zoon My Tambourine Man en in de Harper Hanovers Lopp liet Lutfi Kolgjini zijn Platon Face 1.13.1 noteren over 3140m, Call Me Keeper werd 2de nadat hij 40m voorgift moest toestaan, hij liep 1.12.2!

In de Sweden Cup vlogen ze echter ook hard. In de serie's konden we toptijden zien van Sorbet (1.10.3), Arazi Boko (1.10.4) en Charrua Forlan (1.09.7). In de finale droogde Arazi Boko ze allemaal af met een tijd van 1.10.2.

De snelste tijd van de dag was echter voor Double Exposure. De Donato Hanover-dochter liep maar liefst 1.09.6 over 1640m.

In de Harper Hanovers Lopp was Carat Williams niet-vertrekker en de reden is nogal vrij bizar. Alle Franse paarden (ook Bold Eagle en consoorten) moest heel lang wachten op hun vliegtuig eerder deze week en dat in de loden hitte. Het vliegtuig had mechanische pech en het duurde uren eer het vervangtoestel aanwezig was. Dit bleek kleiner te zijn dan het oorspronkelijke en dus moesten enkele paarden en wat materiaal achter blijven.

Sweden-Cup (1. Vorlauf)
195.000 Skr - 1609 m - Autostart
FFA

1. Sorbet Örjan Kihlström 1:10,3 54
2. Cash Hanover Michael Nimczyk 1:10,4 63
3. Spitcam Jubb Oskar Andersson 1:10,5 56
4. Cool Keeper Leif Witasp 1:10,8 160
5. Not Afraid Jorma Kontio 1:11,1 125
6. Slide So Easy Flemming Jensen 1:11,8 31
  Blues d´Ourville Pierre Houel 4. d.r. 36

Sorbet - 7j. H. v. Super Photo Kosmos a.d. Altar Bound v. Supergill

Sweden-Cup (2. Vorlauf)
195.000 Skr - 1609 m - Autostart
FFA

1. Arazi Boko Alessandro Gocciadoro 1:10,4 21
2. Caid Griff Örjan Kihlström 1:10,6 30
3. Nappa Scar Per Lennartsson 1:10,9 83
4. Bear Dancer Carl Johan Jepson 1:10,9 176
5. Dupree Peter Ingves 1:11,3 64
6. Bret Boko Ari Moilanen 1:11,3 168
  Dragster Roger Malmqvist 7. d.r. 133

Arazi Boko - 11j. W. v. Varenne a.d. Laura Kemp v. Express Ride

Sweden-Cup (3. Vorlauf)
195.000 Skr - 1609 m - Autostart
FFA

1. Charrua Forlan Hans-Owe Sundberg 1:09,7 50
2. Love Matters Örjan Kihlström 1:09,7 26
3. Jairo Joakim Lövgren 1:09,8* 37
4. Evil Enok M.E. Noralf Braekken 1:09,8 178
5. Shadow Woodland Ulf Ohlsson 1:10,0 208
6. Mr Lindy Veijo Heiskanen 1:10,3 285
7. Billie De Montfort David Thomain 1:10,3 36

Charrua Forlan - 8j. W. v. Up Front Larry a.d. Friska Bar v. Frisky Frazer

Sweden-Cup (Finale)
1.115.000 Skr - 1640 m - Autostart
FFA

1. Arazi Boko Alessandro Gocciadoro 1:10,2 37
2. Sorbet Björn Goop 1:10,4 41
3. Nappa Scar Per Lennartsson 1:10,5 525
4. Charrua Forlan Hans-Owe Sundberg 1:10,6 76
5. Jairo Joakim Lövgren 1:10,6 80
6. Caid Griff Kenneth Haugstad 1:10,6 181
7. Cash Hanover Michael Nimczyk 1:10,9 274
8. Spitcam Jubb Oskar Andersson 1:11,0 304
  Love Matters Örjan Kihlström d.r. 29

Arazi Boko - 11j. W. v. Varenne a.d. Laura Kemp v. Express Ride

Harper Hanovers Lopp
1.800.000 Skr - 3140 Meter - Bänderstart
FFA

1. Platon Face Lutfi Kolgjini 1:13,1 49
2. Call Me Keeper Örjan Kihlström 1:12,2 24
3. Heartbreaker V.S. Erik Adielsson 1:12,4 260
4. Coquin Bebe Jorma Kontio 1:12,5 330
5. Ready Ribb Björn Goop 1:13,2 121
6. Tesio Robert Bergh 1:13,7 65
7. Handsome Brad Carl Johan Jepson 1:13,3 64
8. Wasa Thunder Christoffer Eriksson 1:14,0 422
9. One Memphis Kaj Widell 1:14,0 1070
10. Hollywood Hills Iikka Nurmonen 1:14,1 610
11. Canadian Rolls Johan Untersteiner 1:14,3 226
  U.S.Male E.P. Wilhelm Paal hdF 194
  Qahar Q.C. Ulf Ohlsson agh. 287
-NS- Allaway G.T.      
-NS- Carat Williams      

Platon Face - 6j. W. Raja Mirchi a.d. Keila des Jacquets v. Defi d´Aunou

Lady Snärts Lopp
486.000 Skr - 1640 m - Autostart
Ältere Stuten aller Länder

1. Double Exposure Örjan Kihlström 1:09,6 16
2. Peace Of Mind Alessandro Gocciadoro 1:09,7 49
3. Ultra Bright Fredrik Persson 1:10,0 43
4. Firewire Niclas Stenquist 1:10,3 513
5. Unique Juni Kaj Widell 1:10,4 190
6. Bula Bula Am Oskar Andersson 1:10,4 258
7. Unrestricted Johan Untersteiner 1:10,6 405
8. Galactica Lars-Ake Söderholm 1:10,7 713
  In Toto Sund Kim Eriksson d.r. 202
-NS- Inga In Heaven      

Double Exposure - 4j. St. v. Donato Hanover a.d. K.D. Girl v. Self Possessed

 

 

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook