Kuurne - Uitslagen 28/10/2018

Kwalificaties

 

 

Nr. 1 Mayflower “E” (Frank Van Den Bergh): geslaagd in een kilometertijd van 1.27.1 (totaaltijd: 2.32.52)

 

 

Nr. 2 Miss Ten Doorn (Wilfried Van Coillie): geslaagd in een kilometertijd van 1.25.5 (totaaltijd: 2.29.59)

Nr. 3 Lets Go Royale (Joeri De Laender): geslaagd in een kilometertijd van 1.25.9 (totaaltijd: 2.30.40)

 

 

1) PR. CHALLENGE LEERINGEN - 'T LAURIERBLAD -KUURNE - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB) 
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 9.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  3:00.62   JAMBORA 2300m  3:00.62 1:18,5 Mlle Celestine Corty (LJ)  Kurt Declerck
2   5  3:00.77   KING'S ROAD "E" 2300m  3:00.77 1:18,6 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Jef Laureys
3   2  3:01.54   DELIT MINEUR 2300m  3:01.54 1:18,9 Mlle Lindsay Celis (L)  Hein Van Den Hende
4   4  3:01.90   AMOUR D'OKI 2300m  3:01.90 1:19,1 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
5   7  3:02.04   INDY DES ILES 2300m  3:02.04 1:19,1 Mlle Kelly Myle (L)  Louis Mossay
6   1  3:04.48   IMAGINE VAN HEREND 2300m  3:04.48 1:20,2 Mathias Plovie (L)  Dirk Herckens
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Niet-vertrekker
    3     JYBOS D'ERPION       Jonas Van Den Hove (LJ)  F.X. Myle

 

2) PR. IBERE - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 750  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   1  2:19.66   IZZY NN 1800m  2:19.66 1:17,6 Eddy Debboudt   Eddy Debboudt
2   7  2:20.42   KALYPSO EV 1800m  2:20.42 1:18,0 Marnix De Groote   Robert Wilmot
3   5  2:21.22   KISS ME BRIGADOON 1800m  2:21.22 1:18,5 Carlos De Soete   Paul Martens
4   4  2:21.47   KING V D RONDSAART 1800m  2:21.47 1:18,6 Frank Van Den Bergh   Luc Trivier
5   6  2:28.11   KEEPONTROTTING EV 1800m  2:28.11 1:22,3 Jo Corbanie   Patrick Talpe
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    2     KIRA BUTCHER       Jonas Van Helleputte (L)  Kurt Van Damme
    3     LED ZEPPELIN       Marc Huygens   Wim Bogaert
    8     FALLING SKY       Luc A Lannoo   Michel Hagon
    10     FRANCA       Manu Rotsaert   Manu Rotsaert
    11     JAMIN TER PUTTEN       Christoff Thijs   Jean Yves Marechal
    12     KARTA VG       Gerard Vergaerde   Gerard Vergaerde
    13     KIDDY VR       Tony Dossche   Stal GVK
    14     KISS ME QUICK DR       Rony De Feyter   Rony De Feyter
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    9     KALINE DU BOUFFEY       Francis Neirinck   Didier Delaere

3) PR. PARK RIDGE LOBELL - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 3.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  2:58.16   DEFI DU THEYS 2300m  2:58.16 1:17,5 Rik Depuydt   Joseph Melin
2   2  3:00.13   JAMES BOND 2300m  3:00.13 1:18,3 Jo Corbanie   Pieter Decock
3   4  3:00.18   KIRA BOKO 2300m  3:00.18 1:18,3 Gunther Loix   Mlle Anneke De Neve
4   5  3:00.70   ICE LAGON DC 2300m  3:00.70 1:18,6 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
5   9  3:00.80   JUGLANS BLOC 2300m  3:00.80 1:18,6 Joeri De Laender   Dirk De Laender
6   3  3:01.38   KOFFEECAKE CORNER 2300m  3:01.38 1:18,9 Dries Devolder   Nico Van Overbeke
7   6  3:01.72   KATALAYA TRAFO 2300m  3:01.72 1:19,0 Lucien Rombaut   Lucien Rombaut
8   7  3:02.41   KATINKA D'HOEVE 2300m  3:02.41 1:19,3 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
                     
    Uitgesloten              
    1     JACKPOT DE POTIRON       Gerard Vergaerde   David Van Ooteghem

4) PR. BINGOAL / URIDO -TF - 2.400 € - AT - 2300M- AUTO  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 10.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   12  2:56.48   DJANGO DE BACONVAL 2300m  2:56.48 1:16,7 Mlle Kelly Myle (L)  Louis Mossay
2   10  2:56.96   CRACK DES PRES 2300m  2:56.96 1:16,9 Gerard Vergaerde   Guido Verlinden
3   7  2:57.09   CALVIN DU GUESCLIN 2300m  2:57.09 1:17,0 Mme F. Hendrickx   Mme F. Hendrickx
4   5  2:59.04   DREAM MADRIK 2300m  2:59.04 1:17,8 Rik Depuydt   Stal Debussere Jozef
5   15  3:00.50   DIVINE DU VERNE 2300m  3:00.50 1:18,5 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
6   3  3:01.18   EVIDENTLY 2300m  3:01.18 1:18,8 Mlle Celestine Corty (LJ)  Hans Christiaen
7   4  3:02.68   BARFLEUR 2300m  3:02.68 1:19,4 Francis Neirinck   Filip Claeys
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     EPINARD       Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
    2     DEXTER MORGAN       Marc Huygens   Wim De Brabant
    6     DAVY D'OCCAGNES       Hein Van Den Hende   Guido Verkindere
    9     FRAISE MONTAVAL       Steven Meiresonne   Ivan Lippens
    11     DEDIER       Adelin Mattheeuws   Adelin Mattheeuws
    16     COMTESSE SLIPPER ***       Joeri De Laender   Dirk De Laender
    Uitgesloten onregelmatig
    14     DYNAMITE DU CARHOG       Geoffrey Lermusiaux   Mme G. Masschaele
    Uitgesloten na onderzoek wegens fout in de strafzone (4de)
    8     CECILE TER BLEKTE       Mlle Hanna Huygens   Antoine Van Achter
    Niet-vertrekker
    13     DECAR JULRY       Guido Laureys    Non Stop Stables

5) PR. HORSE DU COTTUN - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 14.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:18.15   HERO STAR 1800m  2:18.15 1:16,8 Geoffrey Lermusiaux   Bart Van Der Taelen
2   4  2:18.29   HALINA MARPY 1800m  2:18.29 1:16,8 Wilfried Van Coillie   Mme Martine Messeyne
3   8  2:18.88   GIANT DU PRAIRIE 1800m  2:18.88 1:17,2 Mlle Hanna Huygens   Samuel Meunier
4   6  2:18.94   INGE MATIC 1800m  2:18.94 1:17,2 Mlle Lindsay Celis (L)  Jozef De Graef
5   7  2:18.98   GOLDY VIVANT 1800m  2:18.98 1:17,2 Nick Vervloet (LJ)   Vervloet BVBA
6   5  2:19.20   HAVANA D'HOEVE 1800m  2:19.20 1:17,3 Jonas Van Helleputte (L)  Harry Van Helleputte
7   3  2:21.51   HASTA LA VISTA 1800m  2:21.51 1:18,6 Marc Moes (L)  Mme Peggy Ravets
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     HARLEY DU PRAIRIE       Gunther Loix   Luc De Weert

6) PR. RESTAURANT BELLE VUE "HIPPODROOM KUURNE" - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  3:00.51   IMPERATOR STAR 2300m  3:00.51 1:18,5 Marnix De Groote   Jan Maes
2   13  3:00.79   ENCHANTEUSE DU LAC 2300m  3:00.79 1:18,6 Hein Van Den Hende   Hein Van Den Hende
3   3  3:00.83   JANTJE D'HOEVE 2300m  3:00.83 1:18,6 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
4   8  3:01.58   ACTRICE DU LOMBART 2300m  3:01.58 1:18,9 Mlle Hanna Huygens   Hugo De Weert
5   10  3:01.77   HABIBI 2300m  3:01.77 1:19,0 Francis Neirinck   Albert Dehaene
6   14  3:01.77   DIWALI DE KALONIG 2300m  3:01.77 1:19,0 Geoffrey Lermusiaux   Dominique X. Richard
7   12  3:02.22   JOS JB 2300m  3:02.22 1:19,2 Jo Corbanie   Mlle Ilse Driesen
8   6  3:02.31   GAMIN 2300m  3:02.31 1:19,3 Dries Devolder   Gauthier Belaen
                     
    Uitgesloten              
    1     CARAVELLE D'HEULE       Rik Depuydt   Guy Vermeulen
    4     DIVA DE CABERT       Gunther Loix   Jean Marie Vanhoutte
    5     CLOVIS NOA       Manu Rotsaert   Manu Rotsaert
    9     HAPPY END       Gerard Vergaerde   Stal Bogaert

7) PR. BOLETS ASPIRANT -TF - 2.400 € - AT - 2300M- AUTO  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 20.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   9  2:57.08   DRUGSTORE BONBON 2300m  2:57.08 1:17,0 Rik Depuydt   Stal Debussere Jozef
2   6  2:57.56   CONDOR SKY 2300m  2:57.56 1:17,2 Geoffrey Lermusiaux   Yves Langenaeken
3   11  2:57.97   BALBUZARD 2300m  2:57.97 1:17,4 Francis Neirinck   Didier Delaere
4   2  2:58.59   COOLZEN DE JERVI 2300m  2:58.59 1:17,6 Mlle Lindsay Celis (L)  Daniel Bogaerts
5   4  2:58.61   COTENTIN DES VAUX 2300m  2:58.61 1:17,7 Gerard Vergaerde    Ecurie Best
6   3  2:58.98   EGEE FORLIFE 2300m  2:58.98 1:17,8 Guido Laureys   Jeannick Buffart
7   13  2:59.09   CRACK DES NOUETTES 2300m  2:59.09 1:17,9 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
8   14  2:59.37   DAIQUIRI WOOD 2300m  2:59.37 1:18,0 Nathan Jacob   Nathan Jacob
                     
    Uitgesloten              
    5     CLOTAIRE BAUBRIE       Dries Devolder   Marc Kindermans
    10     DALIOS DE GUEZ       Christophe De Groote   Hervé Sionneau

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook