Kuurne - uitslagen 14/10/2018

Geen kwalificaties

1) PR. PITTMAN - 1.440 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 2.250  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   12  2:18.33   DEFI DU THEYS *** 1800m  2:18.33 1:16,9 Rik Depuydt   Joseph Melin
2   4  2:19.99   JAMES BOND 1800m  2:19.99 1:17,8 Jo Corbanie   Pieter Decock
3   1  2:21.07   JOKE DE STAR 1800m  2:21.07 1:18,4 Marc Huygens   Luc Van Den Bulck
4   10  2:21.08   KENTUCKY SA 1800m  2:21.08 1:18,4 Marnix De Groote   Stal Sint Anna
5   11  2:21.17   KEEPONTROTTING EV 1800m  2:21.17 1:18,4 Dries Devolder   Patrick Talpe
6   5  2:21.66   JAILEY D'ASTENE 1800m  2:21.66 1:18,7 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
7   2  2:23.21   INEKE P BRIGADOON 1800m  2:23.21 1:19,6 Wim Willems   Nic Willems
8   7  2:23.24   KATINKA D'HOEVE 1800m  2:23.24 1:19,6 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
                     
    Uitgesloten              
    8     LARRY MOM       Kristof Depuydt   Jean Paul Beuselinck
    9     JUGLANS BLOC       Joeri De Laender   Dirk De Laender
    13     LOVELY GIRL ***       Koen Devos   Johnny De Strooper
    Uitgesloten wegens meer dan 5 telgangen in de strafzone (3de)
    3     KONWAY LIMBURGIA       Raf Depuydt   Roger Grijp

2) PR. GP VAN KONINKLIJKE WEST-VLAAMSE MAATSCHAPPIJ - 2.400 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  3:04.81   KARI HOLLANDIA 2300m  3:04.81 1:20,4 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
2   9  3:05.39   HORS PARIS 2300m  3:05.39 1:20,6 Mlle Hanna Huygens   Donald Verleye
3   2  3:05.84   GAMIN 2300m  3:05.84 1:20,8 Dries Devolder   Gauthier Belaen
4   3  3:06.04   JYPSI PRO 2300m  3:06.04 1:20,9 Gerard Vergaerde   Dirk Rotsaert
5   13  3:06.10   JACKPOT DE POTIRON 2300m  3:06.10 1:20,9 Lieven Cannaert   David Van Ooteghem
6   8  3:06.12   ELIO ZWARTLAND 2300m  3:06.12 1:20,9 Gunther Loix   Marc Gheysens
7   6  3:06.44   CARAVELLE D'HEULE 2300m  3:06.44 1:21,1 Rik Depuydt   Guy Vermeulen
8   7  3:06.59   CYLOO D'ERPION 2300m  3:06.59 1:21,1 Marc Huygens   Christ Deconinck
                     
    Uitgesloten              
    1     IMPERATOR STAR       Marnix De Groote   Jan Maes
    15     IZORA VV       Raf Depuydt   Donald Verleye

3) PR. MINI GROTE PRIJS TALPE -MINITROTTERS - 1 € - AT - 1100M- INTER. 
  3 + j/a  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:34.81   SABY'S ALLAN CROSS ( 1300m  2:34.81 1:59,1 Mlle Emilie Indekeu   Samuel Meunier
2   2  2:35.95   CASSIOPEIA DAR (1.28 1300m  2:35.95 2:00,0 Nathan Rammant   Walter Rammant
3   3  2:43.43   LOVEMIENTJE 1300m  2:43.43 2:05,7 Gilles D'haenens   Mlle Lynsey Last
4   1  2:43.84   ESPRIT (1.19) 1200m  2:43.84 2:16,5 Mlle Noor Devolder   Nico Verboomen
5   6  2:44.52   MAJESTY (1.32) 1400m  2:44.52 1:57,5 Mlle Romy Verboomen   Nico Verboomen
6   5  2:45.65   GALATEO 1400m  2:45.65 1:58,3 Lucka Stael   Ecurie LJ
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     

4) PR. PMU FRANCAIS / ISI WILLIAMS -PREMIUM -TF - 5.040 € - AT - 1800M- AUTO  - TRIPLET
  4 + j/a n'ayant pas/die geen 13.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:15.44   DRUGSTORE BONBON (D4) 1800m  2:15.44 1:15,2 Rik Depuydt   Stal Debussere Jozef
2   2  2:16.29   CRACK DES NOUETTES 1800m  2:16.29 1:15,7 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
3   1  2:16.55   DAIQUIRI WOOD 1800m  2:16.55 1:15,9 Nathan Jacob   Nathan Jacob
4   9  2:16.67   BALBUZARD (DA) 1800m  2:16.67 1:15,9 Francis Neirinck   Didier Delaere
5   4  2:17.80   CRACK DE NEUVILLE 1800m  2:17.80 1:16,6 Luc Jacobs   Luc Jacobs
6   13  2:18.01   DIEGO D'HERMES (D4) 1800m  2:18.01 1:16,7 Raf Depuydt   Jean Marin Alleman
7   15  2:18.77   DAVY D'OCCAGNES 1800m  2:18.77 1:17,1 Joseph Verbeeck   Guido Verkindere
8   7  2:18.90   DRINGEAT MAURITIUS 1800m  2:18.90 1:17,2 Thomas Loncke   Theophile Loncke
                     
    Uitgesloten              
    8     DYONISA       Luc Roelens   Stijn Fossaert
    11     BLACK DES MORINS (DA)       Marc Huygens   Kenneth De Poorter

5) PR. IFCE / NICO STAR -PREMIUM -TF - 5.040 € - AT - 2800M- AUTO  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 25.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:42.39   BERING DU GOUTIER 2800m  3:42.39 1:19,4 Joeri De Laender   Joeri De Laender
2   2  3:42.66   CHARMEUR DES HAYES (D4) 2800m  3:42.66 1:19,5 Rik Depuydt   Jan Verbeke
3   6  3:42.88   DUCHESSE 2800m  3:42.88 1:19,6 Carlos De Soete   Bart Rotsaert
4   11  3:43.65   CONCERTO 2800m  3:43.65 1:19,9 Kristof Depuydt   Johan Callens
5   12  3:43.66   CROQUE TOUT 2800m  3:43.66 1:19,9 Marc Huygens   Luc De Busscher
6   13  3:44.00   COTENTIN DES VAUX (D4) 2800m  3:44.00 1:20,0 Gerard Vergaerde    Ecurie Best
7   9  3:44.28   BELLE MAGNIFIQUE 2800m  3:44.28 1:20,1 Massimo Arickx (L)  Mme Inge De Block
8   8  3:44.30   BUCELIO VERDERIE 2800m  3:44.30 1:20,1 Lieven Cannaert    Ecurie Best
                     
    Uitgesloten              
    1     BEAUTIFUL KING       Geoffrey Lermusiaux   Elpidio Izzo
    Niet-vertrekker
    15     BUTIN       Steven Meiresonne   Steven Meiresonne

6) PR. GP TALPE -PREMIUM -TF - 7.200 € - AT - 2300M- AUTO  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 45.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:55.22   BOGDEN 2300m  2:55.22 1:16,2 Dries Devolder   Franky Groeninck
2   15  2:56.03   CASANOVA DE RICO 2300m  2:56.03 1:16,5 Joseph Verbeeck   Didier Sanders
3   11  2:56.06   DUO D'ORANGE 2300m  2:56.06 1:16,5 Jo Corbanie   Gert-Jan Decock
4   6  2:56.11   BOLERO DES HAYES (D4) 2300m  2:56.11 1:16,6 Kristof Depuydt   Guy Vermeulen
5   10  2:56.26   CALL ME SOON 2300m  2:56.26 1:16,6 J.Jr Van Den Putte   Kenneth De Poorter
6   5  2:56.32   CALLIXHE DIESCHOOT 2300m  2:56.32 1:16,7 Gert Sucaet   Ronny Heirbrandt
7   9  2:56.95   COOPER PERON 2300m  2:56.95 1:16,9 Herman De Ridder   Herman De Ridder
8   12  2:57.03   BEST DE VERRIERES (D4) 2300m  2:57.03 1:17,0 Mme F. Hendrickx   Mme G. Masschaele
                     
    Uitgesloten              
    1     CHIPEUR CHAMP (D4)       Gerard Vergaerde   Anders Lindqvist
    2     AZUR DE CLERLANDE       Gunther Loix   Johan Sap
    4     DELICE ROYAL       Francis Neirinck   Mme Melissa De Craemer
    14     AXEL DE GRAVELLE       Geoffrey Lermusiaux   Marc Kindermans
    Uitgesloten wegens het verlaten van de renbaan (niet geplaatst)
    7     DUCHESSE MERITE       Kevin Vandemoortele    Ecurie La Girardiere

7) PR. SYRIUS -PREMIUM - 5.040 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 20.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   9  2:57.11   GALILEE 2300m  2:57.11 1:17,0 Tom Verdonck   Theo Van Wijnendaele
2   3  2:57.21   JAZZ D'OVER (DP) 2300m  2:57.21 1:17,0 Rik Depuydt   Pascal Wauters
3   1  2:57.42   HECTOR TER BLEKTE 2300m  2:57.42 1:17,1 Gerard Vergaerde   Yannick Desmet
4   11  2:57.55   EL BANDIDO T BREMT (DA) 2300m  2:57.55 1:17,2 Gunther Loix   Rene Vermassen
5   12  2:57.59   ICARE T (D4) 2300m  2:57.59 1:17,2 Francis Neirinck   Vincent Baert
6   10  2:57.61   HERTOGIN FANATIC 2300m  2:57.61 1:17,2 J.Jr Van Den Putte   Stal Monjoi
7   6  2:57.75   ECLAT DU CALVAIRE (D4) 2300m  2:57.75 1:17,3 Massimo Arickx (L)  Sébastien Verplancken
8   7  2:57.92   UCAYALI BI (D4) 2300m  2:57.92 1:17,4 Jean-Marc Chaineux   BVBA Lavigne Karel
                     
    Uitgesloten              
    14     FLYING DUTCHMAN SL       Dries Devolder   Franky Eliano
    Niet-vertrekker
    4     ICEMAN (D4)       Gert Sucaet   Frans Van Gorp

8) PR. LE TROT.COM / KENTUCKY (A)  -PREMIUM -TF - 5.040 € - AT - 2300M- AUTO  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 8.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   9  2:57.23   DAISYMONEY RINGEAT 2300m  2:57.23 1:17,1 Thibault R. Loncke (LJ)  Theophile Loncke
2   6  2:57.57   EPINARD 2300m  2:57.57 1:17,2 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
3   1  2:57.86   CRACK DES PRES 2300m  2:57.86 1:17,3 Gerard Vergaerde   Guido Verlinden
4   4  2:58.40   EVITA CROWN 2300m  2:58.40 1:17,6 Marnix De Groote   Luc De Winne
5   2  3:01.15   DARK DE LA CROIX 2300m  3:01.15 1:18,8 Marc Huygens   Mme Anita Mulleners
6   12  3:01.34   DEDIER (DA) 2300m  3:01.34 1:18,8 Adelin Mattheeuws   Adelin Mattheeuws
7   13  3:02.83   ELITE DE TOUCHYVON 2300m  3:02.83 1:19,5 Dries Devolder   Franky Eliano
8   5  3:05.21   CAITLINS SURPRISE (DA) 2300m  3:05.21 1:20,5 Gunther Loix   Mme Peggy Ravets
                     
    Uitgesloten              
    8     DO YOUR BEST (D4)       Rik Depuydt   Mme Carine De Soete
    11     DREAM VEPIMI       Raf Depuydt   Lucien Callens
    Uitgesloten onregelmatig
    7     DUO D'AVIGNERE (D4)       Marc Moes (L)  Mme G. Masschaele

9) PR. CRITERIUM DE VITESSE / FIDEEL -PREMIUM - 5.040 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
   
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  2:14.76   IMMER BUTTERFLY 1800m  2:14.76 1:14,9 J.Jr Van Den Putte   Walter Rammant
2   9  2:14.97   SESAMO OM 1800m  2:14.97 1:15,0 Tom De Rijker (LJ)  Koen De Rijker
3   4  2:16.17   DON QUICHOTE 1800m  2:16.17 1:15,7 Lieven Cannaert   Geert Allaert
4   7  2:17.53   DARCY RIVER (D4) 1800m  2:17.53 1:16,4 Rik Wauters   Stoeterij Wauters Patrick
5   8  2:17.57   JACK LJ (D4) 1800m  2:17.57 1:16,4 Rik Depuydt   Ecurie LJ
6   6  2:18.08   ANTHRAX DOPE 1800m  2:18.08 1:16,7 Ingbert Dierickx   Frank Merckx
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     VITUS A LA BRUYERE       Joseph Verbeeck   Patrick Talpe
    2     CEZAR H (D4)       Sven Hoste   Sven Hoste
    3     COCKTAIL CHEF       Luc Roelens   Wim Coysman
    5     LIMONCELLI       Geoffrey Lermusiaux   Marc André Sebaoun

10) PR. LE TROT.COM / KENTUCKY (B)  -PREMIUM -TF - 5.040 € - AT - 2300M- AUTO  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 8.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   13  3:01.50   DIVINE DE JANA 2300m  3:01.50 1:18,9 J.Jr Van Den Putte   Thomas Daneau
2   7  3:02.04   DREAM MADRIK (DA) 2300m  3:02.04 1:19,1 Kristof Depuydt   Stal Debussere Jozef
3   4  3:02.06   DIVINE DU VERNE 2300m  3:02.06 1:19,2 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
4   2  3:02.08   ELLA D'ELCHE 2300m  3:02.08 1:19,2 Mlle Hanna Huygens   Patrick Saveyn
5   1  3:02.44   DIVA DE CABERT 2300m  3:02.44 1:19,3 Gunther Loix   Jean Marie Vanhoutte
6   12  3:02.47   EASY TO DRIVE (D4) 2300m  3:02.47 1:19,3 Luc Roelens   Mme Ursula D'Hondt
7   5  3:02.85   CALVIN DU GUESCLIN (D4) 2300m  3:02.85 1:19,5 Mme F. Hendrickx   Mme F. Hendrickx
8   9  3:03.90   ELAN DU BOIS 2300m  3:03.90 1:20,0 Dries Devolder   Alain Vyvey
                     
    Uitgesloten              
    3     DUC DE TYROLE (D4)       Rik Depuydt   Jan Verbeke
    6     DELSON DU MOULIN       Lieven Cannaert   NV Etoile
    10     ESPION DE JOIE       Joseph Verbeeck   Hein Van Den Hende
    Uitgesloten onregelmatig
    11     FOREVER QUELLY       Seb. Van Hauwermeiren   Ecurie LJ

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook