Kuurne - Uitslagen 22/04/2018

Kwalificaties

Nr. 1 Felicie Lege (Wilfried Van Coillie): niet geslaagd (uitgesloten galop)

Nr. 2 Lotte Hall VO (Jo Corbanie): geslaagd in een kilometertijd van 1.22.2 (totaaltijd: 2.23.94)

 

Nr. 3 Love Vivant (Siegfried De Cubber): niet geslaagd (totaaltijd: 2.37.77; uitgeschakeld galop)

 

Nr. 4 Irresistable H (Marc Huygens): niet geslaagd (totaaltijd: 2.26.17)

 

1) PR. NOBLE SIDA DM - 1.080 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.800 ...500+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:04.23   KARA BOUCHOUTHOEVE 2325m  3:04.23 1:19,2 Marnix De Groote   Stal Bouchouthoeve
2   2  3:06.40   KADABRA BOLETS 2325m  3:06.40 1:20,2 Frank Van Den Bergh   Stal Bolets
3   9  3:06.45   JAILEY D'ASTENE 2350m  3:06.45 1:19,3 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
4   7  3:08.48   KOFFEECAKE CORNER 2350m  3:08.48 1:20,2 Dries Devolder   Nico Van Overbeke
5   6  3:10.53   ENDEAVOUR DOPE 2350m  3:10.53 1:21,1 Ingbert Dierickx   Frank Merckx
6   4  3:10.98   JUGLANS BLOC 2350m  3:10.98 1:21,3 Joeri De Laender   Dirk De Laender
7   5  3:14.11   JET STREAM NN 2350m  3:14.11 1:22,6 Eddy Debboudt   Eddy Debboudt
8                    
                     
    Uitgesloten              
    8     HALLUCINATION       Tom De Rijker (LJ)  Kurt Hofman
    Gestopt
    1     ELODIE D'HUSDINE       J.Jr Van Den Putte   Ludovic Vanbroekhoven

2) PR. DE BRANDING (VG/PL) - 1.200 € - MONTE/BEREDEN - 2325M- INTER. 
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 35.000 ...12.500+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  2:58.72   CHARGE VIVANT 2350m  2:58.72 1:16,1 Mlle Lindsay Celis (L)   Vervloet BVBA
2   4  2:59.49   BOYFRIEND 2350m  2:59.49 1:16,4 Mlle Celine Hubin (L)  Mme G. Masschaele
3   5  3:01.78   FINOU DE CRESSY 2350m  3:01.78 1:17,4 Mme Vicky Struyven   Jozef De Graef
4   1  3:02.75   DRAKKAR CLEVILLE 2325m  3:02.75 1:18,6 Mlle Lise Verplancken (L)  Mme G. Masschaele
5   2  3:03.70   UTOPIE DU MOUTY 2325m  3:03.70 1:19,0 Mlle Anne Mieke Apers   Mlle Anne Mieke Apers
6   3  3:11.60   BOSS D'AVRAN 2350m  3:11.60 1:21,5 Mlle Audrey Dengis (LJ)  Louis Mossay
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    7     MAD DIVA       Mlle Hanna Huygens   Koen De Letter

3) PR. MEMORIAL CARLOS SAMEYN-DEVOLDERE - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 8.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:58.95   ICARE TER PUTTEN 2300m  2:58.95 1:17,8 Gerard Vergaerde   Luc Van Der Meersch
2   2  2:59.38   GELLA DV 2300m  2:59.38 1:18,0 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
3   7  2:59.70   BAYADERE DU CORTA 2300m  2:59.70 1:18,1 Kristof Depuydt   Didier Defloo
4   9  2:59.74   DIVINE BRILLOUARD 2300m  2:59.74 1:18,1 Mlle Sandra Van Impe   Mlle Sandra Van Impe
5   5  2:59.85   IDOOL EV 2300m  2:59.85 1:18,2 Frank Van Den Bergh   Laurens Barzeele
6   1  3:00.54   GROVY VAN HEREND 2300m  3:00.54 1:18,5 Dries Devolder   Dirk Herckens
7   8  3:01.86   HASTA LA VISTA 2300m  3:01.86 1:19,1 Marc Huygens   Mme Krista Vander Smissen
8   4  3:02.08   HOLLYWOOD EV 2300m  3:02.08 1:19,2 Johan Kindt   Louis Gilis
                     
    Uitgesloten              
    6     BRIKVILLE       Mme F. Hendrickx   Yves Langenaeken

4) PR. BINGOAL / ELISABETH VO (V5-1) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 800  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:02.94   KATO 2300m  3:02.94 1:19,5 Carlos De Soete   Mme Chantal Ghekiere
2   9  3:02.94   JAGGER DE PRAIRIE 2300m  3:02.94 1:19,5 Marc Huygens   Danny Van Loo
3   6  3:03.01   KENTUCKY SA 2300m  3:03.01 1:19,6 Marnix De Groote   Stal Sint Anna
4   3  3:03.51   IBBO SUNSHINE 2300m  3:03.51 1:19,8 Kristof Depuydt   Mme Kathy Pynaert
5   15  3:03.60   EGO DU TOURNIBOIS 2300m  3:03.60 1:19,8 J.Jr Van Den Putte   Alain Nottebaert
6   1  3:04.63   INDIANE SUNSET 2300m  3:04.63 1:20,3 Mlle Hanna Huygens   Christ Deconinck
7   5  3:05.21   ISOLDE V 2300m  3:05.21 1:20,5 Guido Van Den Broeck   Guido Van Den Broeck
8   10  3:06.64   KIRLO ROYALE 2300m  3:06.64 1:21,1 Joeri De Laender   Jean Dedeurwaerder
                     
    Uitgesloten              
    7     KATINKA D'HOEVE       Koen Devos   Koen De Ketelaere
    11     JYWIN D'ERPION       Gunther Loix    Matic V.O.F.
    13     DIAMANT DE TONGRES       Georges Mewissen   Georges Mewissen
    16     KING DE CHIMAY ***       Guy Vandeneycken   Christian Lepoivre

5) PR. CATERING VERKINDERE (LIEFHEBBERS) -V5-2- - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER. 
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 20.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:58.36   IGOR DARBY 2300m  2:58.36 1:17,5 Piet Van Pollaert   Kenneth De Poorter
2   7  2:59.05   INVINCIBLE BOLETS 2300m  2:59.05 1:17,8 Nico Van Riet   Frank Van Den Bergh
3   4  2:59.34   JANUS BOSHOEVE 2300m  2:59.34 1:18,0 Carlo Arickx   Franky Rutsaert
4   6  2:59.42   BEST GAME 2300m  2:59.42 1:18,0 Benjamin Zaccaria   Franky Eliano
5   3  3:00.61   EMMA STARLAKE 2300m  3:00.61 1:18,5 Marc De Soete   Eric Leroy
6   1  3:02.65   GAROU D'OLNE 2300m  3:02.65 1:19,4 Tony Dossche   Stal GVK
7   2  3:02.93   FOKKE ZWARTLAND 2300m  3:02.93 1:19,5 Carl Verschueren   Daniel Laureys
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     

6) PR. GREDINE (A) -V5-3- - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.100  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:59.55   IL MIO AMOR JONATH 2300m  2:59.55 1:18,1 Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
2   4  3:00.34   CYLOO D'ERPION 2300m  3:00.34 1:18,4 Mlle Hanna Huygens   Christ Deconinck
3   1  3:01.14   CHAKIRA DU BESSON 2300m  3:01.14 1:18,8 Frank Van Den Bergh   Stal Bolets
4   8  3:01.53   JOIE D'AVRIL 2300m  3:01.53 1:18,9 Gerard Vergaerde   Dirk Peetermans
5   7  3:01.84   ISCHI ZWARTLAND 2300m  3:01.84 1:19,1 Carlos De Soete   Mario Casier
6   2  3:02.02   JANTJE D'HOEVE 2300m  3:02.02 1:19,1 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
7   6  3:05.48   HAPPY END 2300m  3:05.48 1:20,6 Wim Bogaert   Stal Bogaert
8   11  3:08.58   DUC DE CAREL *** 2300m  3:08.58 1:22,0 Alain Dengis   Mlle Audrey Dengis
                     
    Uitgesloten              
    9     DIEGO MARADON       Lieven Cannaert    Ecurie Best
    10     COMTESSE SLIPPER ***       Joeri De Laender   Dirk De Laender

7) PR. MEMORIAL KURT MARTENS (V5-4) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 12.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  2:57.43   FIGHT FOR POLLY 2300m  2:57.43 1:17,1 Mlle Hanna Huygens   Sebastiaan Mathijs
2   8  2:58.06   FIBONACCI 2300m  2:58.06 1:17,4 J.Jr Van Den Putte   Stal Monjoi
3   2  2:59.55   DEMPSEY DONON 2300m  2:59.55 1:18,1 Marc Huygens   Marcel Gailly
4   7  2:59.60   HAMLET DE BEAULIEU 2300m  2:59.60 1:18,1 Gunther Loix    Matic V.O.F.
5   5  2:59.76   EL BANDIDO T BREMT 2300m  2:59.76 1:18,2 Mlle Celestine Corty (LJ)  Rene Vermassen
6   3  3:00.77   FERRAN CONVITAL 2300m  3:00.77 1:18,6 Jo Corbanie   Franky Rutsaert
7   9  3:02.24   FABULOUS WELL 2300m  3:02.24 1:19,2 Gerard Vergaerde   Kris Dekoninck
8   4  3:02.67   JIMMY M. 2300m  3:02.67 1:19,4 Nico Verboomen   Nico Verboomen
                     
    Uitgesloten              
    1     FEARLESS       Joeri De Laender   Stal GVK
    10     FLYING DUTCHMAN SL ***       Dries Devolder   Franky Eliano

8) PR. GREDINE (B- -V5-5- - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.100  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:59.58   JACKMAN 2300m  2:59.58 1:18,1 Mlle Hanna Huygens   Andre De Meulenaere
2   4  2:59.91   KIDSPEED VRIJTHOUT 2300m  2:59.91 1:18,2 Kevin Vandemoortele   Jozef Vanduffel
3   7  3:00.57   KATALAYA TRAFO 2300m  3:00.57 1:18,5 Pedro Ferket    Euro-Trotting
4   1  3:02.18   DJINN CEHERE 2300m  3:02.18 1:19,2 Johan Kindt   Mlle Audrey Dengis
5   2  3:02.40   KISS ME D'OR 2300m  3:02.40 1:19,3 Jo Corbanie   Pieter Decock
6   8  3:03.50   INDY TER MEULEN 2300m  3:03.50 1:19,8 Dries Devolder   Gauthier Belaen
7   10  3:07.81   CZARINE BLEUE 2300m  3:07.81 1:21,7 Alain Dengis   Jean Henrard
8                    
                     
    Uitgesloten              
    5     CRACK DES PRES       Gerard Vergaerde   Guido Verlinden
    6     IL DIABLO REYSHOF       Lieven Cannaert   Paul Pirard
    9     IZORA VV       Raf Depuydt   Mme Olga Vandenbulke

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook