Kuurne - Uitslagen 08/04/2018

Kwalificaties

Nr. 1 Felicie Lege (Wilfried Van Coillie): niet geslaagd (totaaltijd: 2.36.06 > 2.30.50)

Nr. 2 Le Crack LJ (Sebastien Van Hauwermeiren): niet geslaagd (totaaltijd: 2.44.20 > 2.30.50)

Nr. 3 Legende LJ (Nico D'Haenens): niet geslaagd (uitgesloten galop)

1) PR. JONGBLOED H - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 j/a n'ayant pas/die geen 250  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  2:23.11   FARAH D'ATOM 1800m  2:23.11 1:19,5 Gerard Vergaerde   Aimé De Graeve
2   4  2:25.01   LYNN FD 1800m  2:25.01 1:20,6 Luc A Lannoo   Frans Dryepondt
3   5  2:25.66   LADY QUEEN ER 1800m  2:25.66 1:20,9 Kristof Depuydt   Rik Everaert
4   3  2:26.42   LAUKAZ TER MAEREL 1800m  2:26.42 1:21,3 Dries Devolder   Jan Verbeke
5   7  2:28.22   FILOU REVE 1800m  2:28.22 1:22,3 Carlos De Soete   Patrick Talpe
6   1  2:29.50   LORD LJ 1800m  2:29.50 1:23,1 Nico Dhaenens   Ecurie LJ
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    2     LED ZEPPELIN       Mlle Hanna Huygens   Wim Bogaert

2) PR. ILCO DE LEUK - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 9.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:00.16   GELLA DV 2300m  3:00.16 1:18,3 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
2   1  3:00.51   IDOOL EV 2300m  3:00.51 1:18,5 Frank Van Den Bergh   Laurens Barzeele
3   3  3:00.55   JOLIE WILLIAMS 2300m  3:00.55 1:18,5 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
4   5  3:00.74   ILMAN VRIJTHOUT 2300m  3:00.74 1:18,6 Marnix De Groote   Albert Aubert
5   7  3:00.78   FRIENDLY MOOD 2300m  3:00.78 1:18,6 Jo Corbanie   Mme Dorine Verheecke
6   8  3:00.82   GOLDY TOUCHYVON 2300m  3:00.82 1:18,6 Mlle Anne Mieke Apers   Stal Bolets
7   2  3:01.05   GROVY VAN HEREND 2300m  3:01.05 1:18,7 Dries Devolder   Dirk Herckens
8   6  3:01.83   IL CAPITANO 2300m  3:01.83 1:19,1 Mlle Celine Onghena   Etienne Onghena
                     
    Uitgesloten              
                     

3) PR. ORLANDO II - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 20.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:17.49   INVINCIBLE BOLETS 1800m  2:17.49 1:16,4 Frank Van Den Bergh   Frank Van Den Bergh
2   5  2:17.58   DEVIL BOKO 1800m  2:17.58 1:16,4 Mlle Celestine Corty (LJ)  Peter Corty
3   4  2:17.60   GHAEDRA VIVANT 1800m  2:17.60 1:16,4 Mlle Hanna Huygens   Koen De Letter
4   6  2:18.02   HAVANA PALACE 1800m  2:18.02 1:16,7 Gunther Loix    Matic V.O.F.
5   1  2:18.30   FULL OPTION 1800m  2:18.30 1:16,8 Marnix De Groote   Roland Van Belleghem
6   8  2:18.54   CHABLY BARCA 1800m  2:18.54 1:17,0 Gery Schoovaerts   Gery Schoovaerts
7   7  2:19.13   DAVID GREENWOOD 1800m  2:19.13 1:17,3 Gert-Jan Decock (LJ)  Gert-Jan Decock
8   3  2:19.29   JANUS BOSHOEVE 1800m  2:19.29 1:17,4 Jo Corbanie   Franky Rutsaert
                     
    Uitgesloten              
                     

4) PR. BINGOAL / TRIOMPHE (V5-1) - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.850  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   1  2:18.60   CRACK DES PRES 1800m  2:18.60 1:17,0 Gerard Vergaerde   Guido Verlinden
2   6  2:20.01   HOLLYWOOD EV 1800m  2:20.01 1:17,8 Johan Kindt   Louis Gilis
3   8  2:20.05   JAMAICA SUPER DC 1800m  2:20.05 1:17,8 Koen Devos   Johnny De Strooper
4   16  2:20.11   ICE LAGON DC 1800m  2:20.11 1:17,8 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
5   5  2:20.40   IMPERATOR STAR 1800m  2:20.40 1:18,0 Marnix De Groote   Jan Maes
6   2  2:20.40   DIRA DAIRPET 1800m  2:20.40 1:18,0 Herman De Ridder   Herman De Ridder
7   7  2:20.57   KITOU DES RABOTS 1800m  2:20.57 1:18,1 Mlle Hanna Huygens   Marcel Gailly
8   4  2:20.64   IXELLE BOLETS 1800m  2:20.64 1:18,1 Mlle Anne Mieke Apers   Mlle Anne Mieke Apers
                     
    Uitgesloten              
                     

5) PR. FOKKERIJ TROFEE 4 À 6 (SPONSORING 2400 € NF/FN) -V5-2 - 4.800 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  4 - 6 a/j  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:58.25   JOINTNESS SIDNEY 2300m  2:58.25 1:17,5 Mlle Hanna Huygens   Marcel Gailly
2   4  2:58.34   IMUSCLE VRIJTHOUT 2300m  2:58.34 1:17,5 Jo Corbanie   Mlle An-Sofie Bruyneel
3   1  2:58.78   JERRY MOM 2300m  2:58.78 1:17,7 Kristof Depuydt    JPB Building-Sea Coast
4   7  3:05.10   JOTELLO VRIJTHOUT 2300m  3:05.10 1:20,5 Nico Dhaenens   Mme Ursula D'Hondt
5   6  3:09.21   KIRR ROYAL LJ 2300m  3:09.21 1:22,3 Seb. Van Hauwermeiren   Ecurie LJ
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    2     JACK LJ       Rik Depuydt   Ecurie LJ
    3     KARTOON       Gerard Vergaerde   Yannick Desmet

6) PR. VEINE D'HELCHIN (V5-3) - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:20.54   KAJ MAGNUS 1800m  2:20.54 1:18,1 Gunther Loix   Mlle Marijke Van Den Putte
2   4  2:20.60   ITS EMPIRE 1800m  2:20.60 1:18,1 F.X. Myle   Nico Marchal
3   8  2:21.79   KAISER LANTERN 1800m  2:21.79 1:18,8 Gerard Vergaerde    POHC Racing
4   3  2:22.19   HAPPY GIRL PHOTO 1800m  2:22.19 1:19,0 Gery Schoovaerts   Gery Schoovaerts
5   5  2:22.62   KISS DU CAILLOU 1800m  2:22.62 1:19,2 Jean-Paul Brassine   Yvan Damoiseau
6   9  2:22.74   JESKA STORM 1800m  2:22.74 1:19,3 Patrick Van Den Hove   Mlle Annicka Van Geel
7   1  2:22.83   KRONOS GIFT 1800m  2:22.83 1:19,4 J.Jr Van Den Putte   David Standaert
8   6  2:23.70   JOSFIEN VILLA 1800m  2:23.70 1:19,8 Marnix De Groote   Harry Van Helleputte
                     
    Uitgesloten              
    7     KADO VIVANT       Dries Devolder   Dirk Herckens
    11     KARA BOUCHOUTHOEVE       Patrick M. Holvoet   Stal Bouchouthoeve
                     
    Uitgesloten onregelmatig
    10     ISOLDE V       Guido Van Den Broeck   Guido Van Den Broeck

7) PR. GEMEENTE KUURNE (V5-4) - 1.800 € - AT - 2800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 115.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:36.11   EAGLE B BUTCHER 2800m  3:36.11 1:17,2 Jo Corbanie   Franky Rutsaert
2   7  3:36.47   VELIN DU ROC 2800m  3:36.47 1:17,3 Kristof Depuydt    JPB Building-Sea Coast
3   1  3:37.24   AMI DU PRESSOIR 2800m  3:37.24 1:17,6 Mlle Lindsay Celis (L)  Didier Sanders
4   5  3:37.92   XCEED G.T. 2800m  3:37.92 1:17,8 Guido Laureys    Black Pill Stable
5   9  3:38.49   VITUS A LA BRUYERE 2800m  3:38.49 1:18,0 Carlos De Soete   Patrick Talpe
6   6  3:39.00   TITAN VEPIMI 2800m  3:39.00 1:18,2 Hein Van Den Hende   Guido Verkindere
7   2  3:39.75   DAAN VELOCE 2800m  3:39.75 1:18,5 Yvan Teerlinck   bvba Zitaluna
8   8  3:45.44   EQUINOX EV 2800m  3:45.44 1:20,5 Mlle Kelly Myle (L)  Mme Joseph Juprelle
                     
    Uitgesloten              
    3     ENZO TRAFO       Pedro Ferket    Euro-Trotting

8) PR. ALL RIGHT DARBY -VG/PL (V5-5) - 1.200 € - MONTE/BEREDEN - 2325M- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 10.000 ...5.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  2:58.67   EDE TOSCANA 2325m  2:58.67 1:16,8 Mlle Hanna Huygens   Roger Grijp
2   5  2:59.47   CRYSTAL PASSION 2325m  2:59.47 1:17,2 Mlle Celine Onghena   Etienne Onghena
3   4  3:02.90   INDY DES ILES 2325m  3:02.90 1:18,7 Mlle Kelly Myle (L)  Louis Mossay
4   10  3:04.41   DRAKKAR CLEVILLE 2350m  3:04.41 1:18,5 Mlle Lise Verplancken (L)  Mme G. Masschaele
5   2  3:06.78   DUC DE CAREL 2325m  3:06.78 1:20,3 Johan Kindt   Mlle Audrey Dengis
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     CHERIE TEN DOORN       Mlle Anne Mieke Apers   Mlle Isabelle Deganck
    Uitgesloten onregelmatig
    9     FOR EVER G       Mlle Yentl Heirbrandt (L)  Hendrik Glorieux
    Gestopt
    8     IRISCH MALT "E"       Mlle Lindsay Celis (L)  Mme Béatrice Demoulin
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    3     DJINN CEHERE       Mlle Audrey Dengis (LJ)  Mlle Audrey Dengis
    Niet-vertrekker
    7     DUO D'AVIGNERE       Mlle Celine Hubin (L)  P.F. De Graeve

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook