Kuurne - Uitslagen 2/04/2018

Kwalificaties

Nr. 1 Entre Nous Jijo (Bjorn Van Ghelewe): geslaagd in een kilometertijd van 1.20.6 (totaaltijd: 2.20.97)

1) PR. PRINCES PACQUES (A) - 1.080 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 600 ...250+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  3:10.21   EROS DE MUZE 2325m  3:10.21 1:21,8 Jonas Van Helleputte (L)  Harry Van Helleputte
2   1  3:10.27   JYWIN D'ERPION 2325m  3:10.27 1:21,8 Gunther Loix    Matic V.O.F.
3   8  3:10.86   KIRA BUTCHER 2325m  3:10.86 1:22,1 Gerard Vergaerde   Kurt Van Damme
4   11  3:11.15   KATINKA D'HOEVE 2350m  3:11.15 1:21,3 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
5   4  3:11.37   KATE CD 2325m  3:11.37 1:22,3 Dries Devolder   Christ Deltour
6   9  3:11.49   ELECTRA DU LOUVAIN 2350m  3:11.49 1:21,5 Jean Paul Robineau   Jean Paul Robineau
7   2  3:14.89   KARTHAGO MONTEBERG 2325m  3:14.89 1:23,8 Raf Depuydt   Lucien Callens
8                    
                     
    Uitgesloten              
    3     JET DU LAUZET       Jo Corbanie   Marc Bruyneel
    5     KISS ME BRIGADOON       Carlos De Soete   Paul Martens
    7     KISSING AS       Kristof Depuydt   Kenneth Everaert
    10     DIAMANT DE TONGRES       Georges Mewissen   Georges Mewissen
    12     JUGLANS BLOC       Joeri De Laender   Dirk De Laender

2) PR. ULLA DARBY - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.750  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  2:20.82   KISSMEQUICK *** 1800m  2:20.82 1:18,2 Piet Van Pollaert    Union Stable
2   5  2:21.33   DARLING SLIPPER 1800m  2:21.33 1:18,5 Joeri De Laender   Evert Vandermassen
3   3  2:21.79   JAILEY D'ASTENE 1800m  2:21.79 1:18,8 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
4   7  2:23.33   HO CONNOR KC 1800m  2:23.33 1:19,6 Fabian Sacrez   Fabian Sacrez
5   1  2:31.72   KIRA BOKO 1800m  2:31.72 1:24,3 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Mlle Anneke De Neve
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    2     HAROUN DU VAL       Gunther Loix   Marc Gheysens
    6     KOFFEECAKE CORNER       Dries Devolder   Nico Van Overbeke
    Uitgesloten na onderzoek wegens meer dan 15 onregelmatige passen tijdens het parcours (1ste)
    4     KAKI MOM       Kristof Depuydt    Sea Coast Horses

3) PR. PRINCES PACQUES (B) (V5-1) - 1.080 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 600 ...250+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  3:08.33   KYTRA DE YH 2350m  3:08.33 1:20,1 Gerard Vergaerde   Mme Y. Van Den Eynde
2   5  3:10.07   KETTY DU LOMBART 2325m  3:10.07 1:21,8 Mlle Hanna Huygens   Hugo De Weert
3   9  3:11.53   KATO 2350m  3:11.53 1:21,5 Carlos De Soete   Mme Chantal Ghekiere
4   13  3:11.61   KOULI BALY 2350m  3:11.61 1:21,5 Dries Devolder   Vincent Baert
5   7  3:12.33   KING DE CHIMAY 2325m  3:12.33 1:22,7 Guy Vandeneycken   Christian Lepoivre
6   12  3:13.39   IPO PRINCE FD 2350m  3:13.39 1:22,3 Frank Van Den Bergh   Mme An Despeghel
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     DEESSE NOA       Mathias Plovie (L)  Mme Nathalie De Lange
    2     EGO DU TOURNIBOIS       Rik Depuydt   Alain Nottebaert
    3     KAYROS       Nick Vervloet (LJ)   Vervloet BVBA
    4     KELBY SAPPHIRE       Raf Depuydt   Wim Coysman
    6     CHLOE WINNER       Gery Schoovaerts   Gery Schoovaerts
    8     EPSILON WOOD       Nathan Jacob   Nathan Jacob
    11     KIZZY ROCK       Kristof Depuydt   Walter Van Der Stuyft

4) PR. BINGOAL / VIMOUTIERS (V5-2) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:59.19   DREAM MADRIK 2300m  2:59.19 1:17,9 Rik Depuydt   Stal Debussere Jozef
2   11  3:01.36   IL MIO AMOR JONATH 2300m  3:01.36 1:18,9 Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
3   4  3:01.81   FIBEKE 2300m  3:01.81 1:19,0 Patrick Vercammen   Willy De Haes
4   6  3:01.88   HIMO DE CRESSY 2300m  3:01.88 1:19,1 Geoffrey Lermusiaux   Geoffrey Lermusiaux
5   1  3:02.08   HAPPY END 2300m  3:02.08 1:19,2 Wim Bogaert   Stal Bogaert
6   8  3:02.31   HOLLYWOOD EV 2300m  3:02.31 1:19,3 Johan Kindt   Louis Gilis
7   10  3:02.45   ISCHI ZWARTLAND 2300m  3:02.45 1:19,3 Carlos De Soete   Mario Casier
8   9  3:02.98   JACKMAN 2300m  3:02.98 1:19,6 Mlle Hanna Huygens   Andre De Meulenaere
                     
    Uitgesloten              
    2     IL DIABLO REYSHOF       Lieven Cannaert   Paul Pirard
    7     JESSY JET VG       Gerard Vergaerde   Guido Verlinden
    12     DRAGON VERT VIPI       Kristof Depuydt   Danny Mahieu
    13     JANTJE D'HOEVE       Luc A Lannoo   Paul Matthijs
    14     DOUCEUR IMPERIALE       Gunther Loix   Roland Devis

5) PR. CHALLENGE BEKER DER LEERLINGEN-DSM TROTTING (V5-3) - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:17.17   CONCERTO 1800m  2:17.17 1:16,2 Massimo Arickx (L)  Johan Callens
2   7  2:18.18   KING'S ROAD "E" 1800m  2:18.18 1:16,8 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Jef Laureys
3   6  2:18.42   AMOUR D'OKI 1800m  2:18.42 1:16,9 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
4   1  2:18.64   JEWEL UP 1800m  2:18.64 1:17,0 Mlle Lindsay Celis (L)  Philip Uyttendaele
5   5  2:18.89   ICARE TER PUTTEN 1800m  2:18.89 1:17,2 Lucas Van Der Meersch (LJ)  Luc Van Der Meersch
6   4  2:21.17   DANIEL H 1800m  2:21.17 1:18,4 Kilian Poels (L)  Gerard Pirard
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    3     GABANO VIVANT       Nick Vervloet (LJ)   Matic V.O.F.
    8     IMAGINE VAN HEREND       Mathias Plovie (L)  Dirk Herckens

6) PR. WIJNHANDEL DELICHAM -WAREGEM (V5-4) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 11.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:58.49   JR DIESCHOOT 2300m  2:58.49 1:17,6 J.Jr Van Den Putte   Pascal Van Der Rasieren
2   4  2:59.23   IDOOL EV 2300m  2:59.23 1:17,9 Frank Van Den Bergh   Laurens Barzeele
3   3  2:59.40   GOLDY VIVANT 2300m  2:59.40 1:18,0 Nick Vervloet (LJ)   Vervloet BVBA
4   6  2:59.83   INGE MATIC 2300m  2:59.83 1:18,2 Guido Laureys   Jozef De Graef
5   1  3:00.03   GOGO BOY 2300m  3:00.03 1:18,3 Andy D'Haese (LJ)  Andy D'Haese
6   2  3:00.08   COYOTE VIF 2300m  3:00.08 1:18,3 Patrick Vercammen   Willy De Haes
7   5  3:04.14   FABULOUS WELL 2300m  3:04.14 1:20,1 Dries Devolder   Kris Dekoninck
8   9  3:07.85   FLYING DUTCHMAN SL *** 2300m  3:07.85 1:21,7 Evert Vandermassen (LJ)  Franky Eliano
                     
    Uitgesloten              
    8     FEARLESS       Joeri De Laender   Stal GVK

7) PR. ALBERT TALPE  -TF (V5-5) - 2.400 € - AT - 2800M- AUTO  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 12.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  3:41.92   ALADIN BLEU 2800m  3:41.92 1:19,3 Alain Dengis   Mlle Audrey Dengis
2   9  3:42.18   DIVINE DE JIEL 2800m  3:42.18 1:19,4 Mlle Hanna Huygens   Mme Anke Hillen
3   11  3:42.55   DEMETER TEGE 2800m  3:42.55 1:19,5 Rik Depuydt   Antonino Gassiraro
4   5  3:42.78   ALEXIS BLEU 2800m  3:42.78 1:19,6 Johan Kindt   Mlle Audrey Dengis
5   10  3:42.94   CLOVIS NOA 2800m  3:42.94 1:19,6 Manu Rotsaert   Manu Rotsaert
6   4  3:43.53   CARLA DE MARELIERE 2800m  3:43.53 1:19,8 Kristof Depuydt   Christ Deltour
7   6  3:44.45   BARFLEUR 2800m  3:44.45 1:20,2 Christophe De Groote   Filip Claeys
8   1  3:45.38   DUCATO VIF 2800m  3:45.38 1:20,5 Carlos De Soete   Patrick Talpe
                     
    Uitgesloten              
    8     DIVIN DE FAEL       Mathias Plovie (L)  Mme Nathalie De Lange
    12     COMTESSE SLIPPER ***       Joeri De Laender   Dirk De Laender

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook