Kuurne - Uitslagen 18/03/2018

Kwalificatie

Nr. 1 Kody Wise Lauda (Lucien Rombaut): niet geslaagd (uitgesloten galop; totaaltijd: 2.41.58 >>> 2.34.00)

 

1) PR. DICTION DES ILES (KON.W.VL.MIJ.) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 j/a n'ayant pas/die geen 500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:07.58   LINCOLN EV 2300m  3:07.58 1:21,6 Seb. Van Hauwermeiren   Seb. Van Hauwermeiren
2   7  3:08.24   LUCKY ONE ER 2300m  3:08.24 1:21,8 Kristof Depuydt   Rik Everaert
3   3  3:08.28   LAKME 2300m  3:08.28 1:21,9 Dries Devolder   Jeroen Van Ooteghem
4   6  3:09.29   LYNN FD 2300m  3:09.29 1:22,3 Luc A Lannoo   Frans Dryepondt
5   10  3:10.57   LOVELY GIRL EV 2300m  3:10.57 1:22,9 Francis Neirinck   Marc Bruyneel
6   4  3:10.86   FELINE PAN 2300m  3:10.86 1:23,0 Jerome Dave    Ecurie Pan
7   9  3:11.12   LET'S DREAM MELODY 2300m  3:11.12 1:23,1 Marc Huygens   Marcel Gailly
8   8  3:16.70   LADY QUEEN ER 2300m  3:16.70 1:25,5 Lieven Cannaert   Rik Everaert
                     
    Uitgesloten              
                     
    Gestopt
    1     LOVELY GIRL       Koen Devos   Johnny De Strooper
    2     LILOU DU LAUZET       Jo Corbanie   Marc Bruyneel

 

2) PR. BASTOURELLE DD - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  2:20.73   KISSMEQUICK *** 1800m  2:20.73 1:18,2 Piet Van Pollaert    Union Stable
2   5  2:20.90   KATINKA JET 1800m  2:20.90 1:18,3 J.Jr Van Den Putte   Frank Berckmoes
3   2  2:21.07   KIRA BOKO 1800m  2:21.07 1:18,4 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Mlle Anneke De Neve
4   8  2:21.38   KOFFEECAKE CORNER 1800m  2:21.38 1:18,5 Dries Devolder   Nico Van Overbeke
5   1  2:21.79   KISS DU CAILLOU 1800m  2:21.79 1:18,8 Jean-Paul Brassine   Yvan Damoiseau
6   4  2:22.58   JOSFIEN VILLA 1800m  2:22.58 1:19,2 Marnix De Groote   Harry Van Helleputte
7   6  2:23.27   HAROUN DU VAL 1800m  2:23.27 1:19,6 Carlos De Soete   Marc Gheysens
8   7  2:23.35   ENDEAVOUR DOPE 1800m  2:23.35 1:19,6 Ingbert Dierickx   Frank Merckx
                     
    Uitgesloten              
    3     KNIGHT D'HOETSEL       Kristof Depuydt   Didier Defloo

3) PR. MINITROTTERS (1) - BTURFSHOP.COM - 1 € - AT - 1100M- INTER. 
  3 + j/a  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:32.28   CASSIOPEIA DAR (1.28 1200m  2:32.28 2:06,9 Nathan Rammant   Walter Rammant
2   4  2:35.02   MAJESTY (1.32) 1300m  2:35.02 1:59,2 Mlle Romy Verboomen   Nico Verboomen
3   1  2:36.08   KUMLABY MIKROMETER ( 1100m  2:36.08 2:21,9 Mlle Elise Van Den Putte   Mlle Marijke Van Den Putte
4   2  2:41.42   LOVEMIENTJE 1100m  2:41.42 2:26,7 Gilles D'haenens   Mlle Lynsey Last

4) PR. PORTO HEAD - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 3.250  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:01.78   EPINARD 2300m  3:01.78 1:19,0 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
2   6  3:01.92   KINGDOM EV 2300m  3:01.92 1:19,1 Francis Neirinck   Marc Bruyneel
3   8  3:02.23   ICE LAGON DC 2300m  3:02.23 1:19,2 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
4   7  3:02.28   JANTJE D'HOEVE 2300m  3:02.28 1:19,3 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
5   2  3:04.56   DUSTY DU HAM 2300m  3:04.56 1:20,2 Kristof Depuydt   Kristof Depuydt
6   3  3:06.71   HORS PARIS 2300m  3:06.71 1:21,2 Marc Huygens   Donald Verleye
7   9  3:06.91   HALLUCINATION 2300m  3:06.91 1:21,3 Tom De Rijker (LJ)  Kurt Hofman
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     IL MIO AMOR JONATH       Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
    5     JAY CAF EV       Jo Corbanie   Kevin Desmedt

5) PR. BINGOAL / UFFRA GIRL (V5-1) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.750  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   13  3:03.31   DIVINE DE JANA 2300m  3:03.31 1:19,7 Frans Van Den Putte    Horse Racing Team
2   2  3:03.59   FRIENDLY LANE 2300m  3:03.59 1:19,8 J.Jr Van Den Putte   Walter Rammant
3   5  3:03.68   IMPERATOR STAR 2300m  3:03.68 1:19,9 Koen Devos   Jan Maes
4   7  3:03.72   KIDSPEED VRIJTHOUT 2300m  3:03.72 1:19,9 Kevin Vandemoortele   Jozef Vanduffel
5   3  3:03.96   IRON NOON II 2300m  3:03.96 1:20,0 Gunther Loix   Victor Verlinden
6   11  3:03.97   CHAKIRA DU BESSON 2300m  3:03.97 1:20,0 Frank Van Den Bergh   Stal Bolets
7   1  3:04.72   HAPPY END 2300m  3:04.72 1:20,3 Gerard Vergaerde   Stal Bogaert
8   9  3:05.66   ISCHI ZWARTLAND 2300m  3:05.66 1:20,7 Carlos De Soete   Mario Casier
                     
    Uitgesloten              
    4     FOREVER DE PRESTES       Dries Devolder   Mme Sviatlana Taran
    6     BELLA GRANDE       Marnix De Groote   Paul Verschueren
    10     DIEGO MARADON       Lieven Cannaert    Ecurie Best
    14     DUC DE CAREL ***       Alain Dengis   Mlle Audrey Dengis

6) PR. RESTAURANT BELLE VUE - HIPPODROOM KUURNE (TF) -V5-2- - 2.400 € - AT - 2300M- AUTO  - TRIPLET
  5 + j/a n'ayant pas/die geen 45.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:58.97   BEST OF MORCHIES 2300m  2:58.97 1:17,8 Jo Corbanie   Mlle An-Sofie Bruyneel
2   8  2:59.13   BERING DU GOUTIER 2300m  2:59.13 1:17,9 Joeri De Laender   Joeri De Laender
3   6  2:59.28   BASIC IDEF 2300m  2:59.28 1:17,9 Francis Neirinck   Franky Rutsaert
4   1  2:59.38   CRISTAL DES HAYES 2300m  2:59.38 1:18,0 Kristof Depuydt   Mme Carine De Soete
5   2  2:59.40   BELADO D'OUILLY 2300m  2:59.40 1:18,0 Gert-Jan Decock (LJ)  Pieter Decock
6   7  3:01.13   BELLINO VERDERIE 2300m  3:01.13 1:18,8 Dries Devolder   Marc Bruyneel
7   3  3:01.82   CHANSON MAJYC 2300m  3:01.82 1:19,1 Raf Depuydt   David Geysenbergh
8   4  3:03.48   DIVA LE BLANC 2300m  3:03.48 1:19,8 Carlos De Soete   Franky Rutsaert
                     
    Uitgesloten              
                     

7) PR. MOTION SICKNESS (V5-3) - 1.080 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  4 - 5 a/j n'ayant pas/die geen 1.100 ...400+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   14  3:08.44   KAKI MOM 2350m  3:08.44 1:20,2 Kristof Depuydt    Sea Coast Horses
2   13  3:08.75   KIRA TER MAELE 2350m  3:08.75 1:20,3 Marc Huygens   Luc De Busscher
3   5  3:09.56   KADABRA BOLETS 2325m  3:09.56 1:21,5 Frank Van Den Bergh   Stal Bolets
4   4  3:10.50   KOJAK D'HOEVE 2325m  3:10.50 1:21,9 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
5   6  3:10.59   DIAMANT DE TONGRES 2325m  3:10.59 1:22,0 Georges Mewissen   Georges Mewissen
6   3  3:10.91   EROS DE MUZE 2325m  3:10.91 1:22,1 Jonas Van Helleputte (L)  Harry Van Helleputte
7   8  3:11.05   JAMAICA SONATA 2325m  3:11.05 1:22,2 Gunther Loix   Andy Van Impe
8   10  3:11.27   KATO 2350m  3:11.27 1:21,4 Carlos De Soete   Mme Chantal Ghekiere
                     
    Uitgesloten              
    1     KELSEY EV       Marnix De Groote   Stal GVK
    2     JET DU LAUZET       Francis Neirinck   Marc Bruyneel
    9     KAISER LANTERN       Gerard Vergaerde    POHC Racing
    11     KIND OF LEADING       Jo Corbanie   Mlle An-Sofie Bruyneel
    12     KRONOS GIFT       Lieven Cannaert   David Standaert
                     
    Niet-vertrekker
    7     DELTA SEHLAN       Raf Depuydt   Yves Lietart

8) PR. LEA LOBELL (LIEFHEBBERS)  (V5-4) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 18.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  3:00.09   JARRAH BOLETS 2300m  3:00.09 1:18,3 Nico Van Riet   Stal Bolets
2   13  3:00.72   FLYING DUTCHMAN SL *** 2300m  3:00.72 1:18,6 Benjamin Zaccaria   Franky Eliano
3   4  3:01.13   HAVANA PALACE 2300m  3:01.13 1:18,8 Mlle Linda Van Bael    Matic V.O.F.
4   12  3:01.18   FIENTJE VAN BRAKUM 2300m  3:01.18 1:18,8 Piet Van Pollaert   Stephane Bassee
5   8  3:01.59   COOLZEN DE JERVI 2300m  3:01.59 1:19,0 Mme Béatrice Demoulin   Daniel Bogaerts
6   9  3:01.80   HALINA MARPY 2300m  3:01.80 1:19,0 J.P. Lavaert   Mme Martine Messeyne
7   5  3:01.96   ANDGEL 2300m  3:01.96 1:19,1 Antoine Van Achter   V.O.F Vergaerde Gerard
8   3  3:02.71   GAROU D'OLNE 2300m  3:02.71 1:19,4 Tony Dossche   Stal GVK
                     
    Uitgesloten              
    6     SCISSORS       Carlo Arickx   Mme Erika Vandeweghe
    10     EGO BOY       Sebastien Grisez   Wim De Schepper
    Uitgesloten na onderzoek wegens meer dan 5 onregelmatige drafgangen in de strafzone (2de)
    1     BEST GAME       Koen De Graeve   Franky Eliano

9) PR. OBLESSE P (V5-5) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
   
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:19.34   HERTOGIN FANATIC 1800m  2:19.34 1:17,4 J.Jr Van Den Putte   Stal Monjoi
2   12  2:19.86   IDOOL EV 1800m  2:19.86 1:17,7 Frank Van Den Bergh   Laurens Barzeele
3   11  2:19.86   BAYADERE DU CORTA 1800m  2:19.86 1:17,7 Kristof Depuydt   Didier Defloo
4   9  2:20.00   FINE BOKO 1800m  2:20.00 1:17,8 Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
5   7  2:20.92   EARLY BOSHOEVE 1800m  2:20.92 1:18,3 Frans Van Den Putte   Thomas Daneau
6   10  2:20.99   INES VAN TROJE 1800m  2:20.99 1:18,3 Piet Van Pollaert    Union Stable
7   3  2:21.53   AMBER D'ATOM 1800m  2:21.53 1:18,6 Koen De Graeve   Koen De Graeve
8   6  2:21.61   FABULOUS WELL 1800m  2:21.61 1:18,7 Joeri De Laender   Kris Dekoninck
                     
    Uitgesloten              
    8     GOBORG DC       Patrick Vercammen   Willy De Haes

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook